Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Jaudīgākais Bitcoin un kriptovalūtu portāls latviešu valodā Latvijā www.bitcoinfoundation.lv atklāj divus kriptovalūtām un Bitcoin veltītus Telegram kanālus

Tuvojoties valsts svētkiem esam veikuši divu Bitcoin un kriptovalūtām veltītu  Telegram kanālu izstrādi un palaišanu. Viens kanāls, kuram pievienoties Jūs varat arī noklikšķinot uz zaļās pogas katras ziņas beigās – The Bitcoin Foundation Latvia Telegram kanāls, kuru apkalpos mazs ziņu robots BitcoinBots, kurš publicēs ziņas no mūsu portāla latviešu valodā. Tas ir šis te puisis, ko redzat ziņā kreisajā pusē.

Otram Telegram kanālam Latviešu Bitkoina biedrība – varat pievienoties sociālo tīklu ikonās mājaslapas www.bitcoinfoundation.lv beigās, atrodot ikonu ar Magrita gleznu un bitkoinu ābola vietā. Šis būs specifisks kanāls, kur publicēsim svarīgas tehnoloģiju ziņas, saites uz blogiem, tehnisko informāciju, grafikus un prognozes par Bitcoin angļu valodā. Tas vairāk domāts tiem, kas grib uzzināt par Bitcoin tehnoloģiju vairāk un padziļināti, kā arī saņemt pēdējos jaunumus momentāni, tikko tie parādās ziņu lentās.

Šobrīd abi kanāli darbojas testa režīmā, roboti vēl tikai mācās, bet pēc kāda laika visam vajadzētu funkcionēt labi 🙂

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!