Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

PANews aptauja parāda, ka tikai 8% koledžas studentiem Ķīnā pieder kriptovalūtas

PANews aptauja parāda, ka tikai 8% koledžas studentiem Ķīnā pieder kriptovalūtas, tai pat laikā vairāk kā 25% no viņiem gribētu strādāt blokķēdes-industrijā pēc mācību beigām. 23.4% no studentiem paziņoja, ka neko nezin par kriptovalūtām, 8% pieder kriptovalūtas, bet 9% agrāk investējuši kriptovalūtās, bet atteikušies no tā, kriptovalūtu tirgus volatilitātes dēļ. 2/3 no aptaujātajiem pazīt Bitcoin, bet 31.6% pazīst Ethereum, tikai 4.2% atbildējuši, ka labi pazīst kriptovalūtas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!