Tue. Sep 14th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Jaunuzņēmums Casa prezentējis jaunu bitkoina nodi ar Lightning Network atbalstu Casa Node 2

Jaunuzņēmums Casa prezentējis jaunu bitkoina nodi ar Lightning Network atbalstu Casa Node 2. Izstrādātāji sola lietotājiem ātrāku transakciju apstrādi, kā arī iebūvētu servisa BTCPay Server atbalstu. Ātrāka transakciju apstrāde kļuvusi iespējama pateicoties op[eratīvās atmiņas RAM, kas darbojas ar  Raspberry Pi 4 un SSD draiveri ar 1 TB, apjoma palielināšanai līdz 4 Gb (iepriekšējā versijā šis rādītājs bija 1 Gb), kā arī pilnīgi jaunas operētājsistēmas Node OS versijas aktivizēšanai.

Casa Node 2 jaunums  ir BTCPay Server izmantošana ar kuru lietotāji var pieņemt maksājumus bez trešo pušu dalības. Gold Package Casa Node 2 maksās  $399. Jau esošajiem lietotājiem cena būs  – $300.  Šai summā ietilpst jauno ierīču piegāde un visi nākamie programmatūras atjauninājumi.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!