Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Francijas finansu ministrs Le Mers – Facebook Libra apdraud valstu monetāro suverenitāti

Francijas finansu ministrs Bruno Le Mers paziņojis, ka Facebook kriptovalūta Libra apdraud valstu monetāro suverenitāti un tās izstrādi Eiropas teritorijā neatļaus:
“Gribu izteikties pietiekami skaidri – mēs nevaram atļaut Libras izstrādi Eiropā šobrīd”, Le Maru citē France 24. Le Mers atzīmējis, ka ar Libra saistīti sistēmiski riski, jo  Facebook ir 2 miljardi lietotāju visā pasaulē. Jebkura kritiska situācija ar Libras blokķēdi var novest pie nopietniem finansu satricinājumiem.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!