Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Intercontinental Exchange (ICE), kriptovalūtas platformas Bakkt operators, nosaucis minimālā depozīta lielumu

Intercontinental Exchange (ICE), kriptovalūtas platformas Bakkt operators, nosaucis minimālā depozīta lielumu, lai piedalītos bitkoina fjūčeru tirdzniecībā. saskaņā ar publikāciju ICE Futures U.S, minimālais depozīts sastāda $3900, savukārt tiem kas vēlēsies uzsākt treidingu minimālais depozīts sastāda $4290 un tas atkarībā no bitkoina cenas kustības var mainīties.

Publikācija pieejama šeit: https://www.theice.com/publicdocs/futures_us/exchange_notices/ICE_Futures_US_NewMarginRequirements_20190909.pdf

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!