Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Brāļu Winklevossu kriptovalūtu birža Gemini palaidusi kastodiālo jeb kriptovalūtu uzglabāšanas servisu

Brāļu Winklevossu kriptovalūtu birža Gemini palaidusi kastodiālo jeb kriptovalūtu uzglabāšanas servisu. Gemini Custody ļaus klientiem tirgoties ar aktīviem, kas glabājas aparātu makos, piedāvājot momentānus kredītus. Par servisa operatoru kļuvusi kompānija Gemini Trust Company. Serviss piedāvās multiparakstu tehnoloģiju, papildus kontus ar dažāda līmeņa piekļuvi, speciālus sarakstus ar ātru līdzekļu izņemšanu, kā arī piedāvās piekļuvi auditoriem klientu kontiem. Respektīvi – visu to pašu, ko dara bankas šodien un  kas ir pretmets decentralizācijas idejai, kurā katrs kriptovalūtas lietotājs arī pats uzņemas tādu kā bankas glabātuves lomu.

 

Lietotājiem būs pieejami: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, ZCash, 0x, Augur, BAT, BRD, Dai, Maker, MANA, Enjin, Flexacoin, Gemini Dollar, OmiseGo, Kyber Network un Loom Network. Pati birža gan atbalsta tikai pirmos piecus digitālos aktīvus un Gemini Dollar.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!