Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Aerokosmiskais koncerns Boeing pievienojies blokķēdes tīklam Hedera Hashgraph

Aerokosmiskais koncerns Boeing pievienojies blokķēdes tīkla Hedera Hashgraph vadības padomei, raksta CoinDesk, kompānija kļuvusi par desmito padomes biedru, pievienojoties FIS Global, Tata Communications, Nomura Holdings, IBM un citiem dalībniekiem.

 

Hedera Hashgraph blokķēdes tīkla beta-versija plānots palaist 2019.gada 16.septembrī un pēc izstrādātāju vārdiem blokķēde spēs apstrādāt 10 000 transakciju sekundē. Projekta risinājumi ļaus veikt mikromaksājumus, glabāt failus blokķēdē, kā arī atbalstīs gudros kontraktus. Kompānija trīs finansējuma raundos piesaistīja $124 mlj. pateicoties kontraktiem par tokenu HBAR pārdošanu nākotnē.

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!