Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Telegram kriptovalūta Gram tiks palaista tuvāko divu mēnešu laikā – 2019.gada septembrī vai oktobrī

Telegram kriptovalūta Gram tiks palaista tuvāko divu mēnešu laikā – 2019.gada septembrī vai oktobrī. Par to raksta The New York Times. Trīs investori, kuri nevēlas izpaust savus personīgos datus, jo parakstījuši dokumentus par ziņu neizpaušanu , saņēmuši Telegram ziņu, ka pirmie tokeni nonāks viņu kontos līdz 2019.gada 31.oktobrim. Telegram ar savu kriptovalūtas Gram izlaišanu plāno apsteigt Facebook kriptovalūtas Libra palaišanas termiņus un tādejādi nodrošināt sev konkurences priekšrocības. Gan kriptovalūtas Libra, gan kriptovalūtas Gram testneti jau šobrīd darbojas.

 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!