Sat. Apr 6th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2019.gada 14-15.septembris, Rīga, RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H206 – trešā starptautiskā Baltic Honeybadger 2019 konference

2019.gada 14-15.septembris, Rīga, RISEBA Arhitektūras un mediju centrs H206 – trešā starptautiskā Baltic Honeybadger 2019 konference. Šeit neapspriež altkoinus, ICO un korporatīvos blokķēdes risinājumus, bet būs diskusijas par pirmās kriptovalūtas Bitcoin tālāko attīstību, drošību, investīcijām, treidingu un industrijas regulējumu. Šogad konferencē dalībnieku un runātāju vidū būs:

Adams Beks, CEO Blockstream,

Džeremijs Velčs, CEO Casa,

Džimmijs Songs, Bitcoin izstrādātājs, izglītojošās programmas Programming Blockchain radītājs,

Sergejs Kotļars, CEO Bitrefill,

Rodolfo Novaks, OpenDime,

Adams Fičors, Wasabi Wallet izstrādātājs,

Pāvels Rusnaks, CTO SatoshiLabs,

Alekss Bosorts, Lightning Labs infrastruktūras galvenais izstrādātājs,

u.citi.

Galvenie konferences Baltic Honeybadger 2019 moderatori un biļetes šeit: https://bh2019.hodlhodl.com

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!