Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vērstapapīru un biržu komisija (SEC) apstiprinājusi Ņujorkas kompānijas Blockstack tokenseilu

ASV Vērstapapīru un biržu komisija (SEC) apstiprinājusi Ņujorkas kompānijas Blockstack tokenseilu, saskaņā ar A+ regulējošiem noteikumiem. par to paziņojis kompānijas CEO Munebs Ali:

Tokenseilu plānots veikt sākot no 2019.gada 11.jūlija un tajā plānotā piesaistītā summa ir $28 mlj., kaut A+ regulējošie noteikumi ļauj kompānijai gadā piesaistīt līdz $50 mlj.  62 mlj. Blockstack Stack (STX) tokenu tiks pārdoti par cenu $0.30, bet 78 mlj. par $0.12, vēl 12 mlj. tokenu tiks novirzīti atlīdzību izmaksai izstrādātājiem, kuri rada aplikācijas Blockstack Stack ekosistēmai.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!