Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Facebook kriptovalūtu iniciatīva Libra var pātrināt Ķīnas tautas bankas (PBoC) darbu pie savas kriptovalūtas

Facebook kriptovalūtu iniciatīva Libra var pātrināt Ķīnas tautas bankas (PBoC) darbu pie savas kriptovalūtas. Par to paziņojis Ķīnas tautas bankas pētījumu nodaļas vadītājs Vans Siņs, ziņo South China Morning Post.

“Ja Libra tiks plaši izmantota pārrobežu maksājumiem un funkcionēs kā nauda, tad tas radīs lielu ietekmi uz finansu-kredītu politiku, finansu stabilitāti un starptautisko valūtas sistēmu. Patiesībā būs viens boss – ASV dolārs un ASV. Ja tas patiešām ir tā, tas novedīs pie ekonomikas, finansu un starptautiskās politikas problēmām un arī zināmām sekām”, – atzīmēja South China Morning Post Vans Siņs.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!