Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Morgan Creek Digital CEO Marks Jusko – bitkoina cena seko Metkalfa likumam

Bitkoina cena var uzlidot līdz $50 – $100 tk. tuvāko divu gadu laikā, intervijā BlockTV paziņojis Morgan Creek Digital CEO Marks Jusko, savas prognozes pamatojot ar Metkalfa likumu. Metkalfa likumu (angļu: Metcalfe’s law) nosaka, ka tīklu ( tais skaitā sociālo tīklu Facebook, Twitter u.c.)  vērtība ir vienāda ar tam pieslēgto lietotāju skaitu, kāpinātu kvadrātā (n2). Jo lielāks tīklam, šai gadījumā Bitkoina tīklam pieslēgto nodu, maineru, lietotāju skaits, jo lielāka bitkoina tīkla vērtība. Tā 2018.gada decebrī, kad bitkoina cena sasniedza $3000, bitkoina taisnīgā vērtība bija $13-14 tk. , uzskata Marks Jusko, bet šobrīd bitkoina vērtība ir $15-17 tk. Viņš arī intervijā norādīja, ka 2017.gada decembrī, kad bitkoins sasniedza savu rekordu – $20 tk., tā patiesā vērtība bija $10-11 tk. Morgan Creek Digital CEO Marks Jusko arī paredz, ka bitkoina cenas kāpums tuvākajā laikā  būs saistīts ar liela skaita spekulantu ienākšanu tirgū.

Intervija pieejama šeit: https://blocktv.com/watch/2019-07-03/5d1cbf5415a1e-talking-bitcoin-evolution-and-volatility-with-mark-yusko

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!