Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV kompānija Blockstream palaidusi jaunu instrumentu Liquid Swap Tool

 

ASV kompānija Blockstream palaidusi jaunu instrumentu Liquid Swap Tool, kurš ļauj veikt momentānus atomāros svopus starp aktīviem, kuri atbalsta saidčeinu Liquid. Atomārie svopi šobrīd ir pieejami – L-BTC, tokenizētajam fiatam, kriptoaktīviem un attestētajiem aktīviem. Liquid ir paralēla blokķēde bitkoinam, kura izmanto bitkoina blokķēdi un funkcionē kā maksājumu tīkls biržām, brokeriem un citiem finansu institūtiem. Blockstream vadītājs ir Adams Beks, koda izstrādātājs – viens no Bitcoin lielākajiem atbalstītājiem.

Vairāk par Blockstream šeit: https://www.forbes.com/sites/michaeldelcastillo/2018/12/17/who-needs-verizon-blockstream-broadcasts-entire-bitcoin-blockchain-from-space/#54fdc0325a80

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!