Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants Kakao palaidis blokķēdes platformas Klaytn tīklu

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants Kakao palaidis blokķēdes platformas Klaytn tīklu. Blokķēdes platformai pievienojušās Dienvidkorejas lielās kompānijas, arī LG Electronics, ziņo Cointelegraph.

kakao blokķēdes tehnoloģijas ģenerālais direktors Hans Čže Suns paziņoja, ka kopējā kompāniju vērtība, kuras izmanto Klaytn, sasniedz $64.8 mlrd. Šobrīd platformā pieejamas 9 decentralizētās aplikācijas (dApps). Starp tām, piemēram, aplikācija kas atalgo restorāna apmeklētājus par atsauksēm. Līdz 2019.gada oktobra beigām Kakao plāno padarīt pieejamas 34 dApps un cer, ka platforma veicinās blokķēdes tehnoloģijas attīstību Dienvidkorejā.

Vairāk šeit: https://www.klaytn.com

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!