Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Facebook kriptovalūtas Libra partneri sākuši šaubīties par projekta dzīvotspēju, raksta The New York Times

Facebook kriptovalūtas Libra partneri sākuši šaubīties par projekta dzīvotspēju, raksta The New York Times. Viņu šaubas pārsvarā saistītas ar finansu regulatoru spiedienu. Liels partneru skaits uzskatāms par Facebook kriptovalūtas veiksmes pamatu, tomēr 7 no 27 Libra partneriem pievienojušies projektam ar noteikumu, ka tie nenodarbosies ar kriptovalūtas lobēšanu vai izmantošanu un atstājuši sev tiesības, – ja kaut kas noies greizi – izstāties no projekta.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!