Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitkoina-maka Samourai Wallet izstrādātāji paziņojuši par Whirlpool funkcijas iekļaušanu

Bitkoina-maka Samourai Wallet izstrādātāji paziņojuši par Whirlpool funkcijas iekļaušanu, par to raksta Bitcoin Magazine. Whirpool ir daļa no lielāka anonimizācijas instrumenta CoinJoin. Jaunā funkcija iekļauta beta-režīmā un matemātiski atdala kriptovalūtas sūtītājus un saņēmējus, apgrūtinot transakciju izsekošanu. Samourai Wallet pārstāvji atzīmē, ka freimvorks Whirlpool ir CoinJoin tehnoloģijas implementācija un šī funkcija palielina visu bitkoina monētu vērtību, jo miksēšana anonimizē bitkoina monētu transakcijas un lietotājiem vairs nav jāuztraucas, ka viņu bitkoini tikuši izmantoti, piemēram, narkotiku tirdzniecībā. Pagaidām nav skaidrs par laiku, kāds nepieciešams transakcijas apstiprināšanai, jo līdzīgu funkciju piedāvājošam bitkoina makam Wasabi Wallet var aiziet līdz pat vairākām stundām, lai sagaidītu 50-100 lietotāju, kas nodrošinātu attiecīgu anonimitāti.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!