Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) sākusi publisko komentāru apkopošanu par Wilshire Phoenix Funds bitkoina ETF

ASV Vērtspapīru un biržu komisija (SEC) sākusi publisko komentāru apkopošanu par Wilshire Phoenix Funds bitkoina ETF. Fonda īpatnība ir tāda, ka bez bitkoina tas būs nodrošināts arī ar ASV Valsts kases vērtspapīriem. Wilshire Phoenix Funds savus ETF sāka tirgot ASV fondu biržā NYSE Arca 2019.gada 25.jūnijā. Trastā atrodošos bitkoinus glabās kriptovalūtu birža Coinbase. Šobrīd 21.dienu perioda laikā ir iespējams izteikt savus iebildumus pret Bitcoin ETF ASV Vērtspapīru un biržu komisijai.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!