Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Barrija Silberta kompānija Grayscale Investments palaidusi Ethereum-trastu

Barrija Silberta holdingā Digital Currency Group ietilpstošā kompānija Grayscale Investments palaidusi Ethereum-trastu. Kompānijas blogā teikts, ka trasts, kurš atrodas zem trikera ETHE “ļauj investēt Ethereum, neesot tā īpašniekam”. Grayscale investīciju direktors Mets Beks uzskata, ka jaunais trasts piedāvā lielisku investīciju portfeļa diversifikāciju:

“Kriptovalūtas, tādas kā Ethereum, piedāvā unikālu tirgus iespēju un risku komplektu, kas nekorelē ar tradicionālajiem aktīviem. Kā rezultāts, šie aktīvi ļauj labāk diversificēt modernos investīciju portfeļus, ļaujot paaugstināt Šarpa koeficientu, it sevišķi, kad pozīcijas tiek attiecīgi novērtētas un noturētas ilgā investīciju horizontā”.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!