Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blokķēdes projekts Algorand CoinList platformā savācis $60 mlj.

Blokķēdes projekts Algorand CoinList platformā savācis $60 mlj., pārdodot savu kriptovalūtu ALGO. Par to ziņo CoinDesk. Vienlaicīgi ar tokenseilu tika paziņots par Algorand tīkla palaišanu. Platforma spēs apstrādāt ar ātrumu 1000 tran sakcijas sekundē un aiztures laiku mazāku par 5 sekundēm, kas ir ātrums, ar kuru strādā tādi maksājumu tīkli kā Visa un Mastercard. Algorand projektu dibināja ASV Masačūsetas Tehnoloģiskā institūta profesors, Tūringa prēmijas laureāts Silvio Mikali. Galvenais projekta mērķis ir atrisināt mērogošanas un konsensa problēmu blokķēdē, tādejādi palielinot transakciju ātrumu, lai ALGO varētu konkurēt ar lielajiem maksājumu tīkliem..

Pēdējā gada laikā Algorand piesaistījis $66 mlj. riska kapitāla no tādiem investoriem kā Union Square Ventures un Pillar Venture Capital.

Vairāk par Algorand šeit: https://algorand.foundation

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!