Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

IBM paziņojis par savas blokķēdes programmas atjaunošanu

IBM paziņojis par savas blokķēdes programmas atjaunošanu. Jaunā produkta versija ļaus klientiem mijiedarboties ar publiskiem mākoņservisiem – IBM Cloud, AWS un Microsoft Azure. Jaunajā produkta versijā realizēts arī paplašinājums ar Visual Studio kodu, kas padarīs smart kontraktu integrāciju vienkāršāku un saprotamāku lietotājam.

Vairāk par IBM BLOCKCHAIN PLATFORM šeit: https://medium.com/@mailganesh/ibm-blockchain-platform-2-0-beta-run-your-blockchain-n-w-in-10-simple-steps-5a549f8cc09e

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!