Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņā ar Dienvidkorejas finansu regulatoru pieprasījumu, dienvidkorejiešu kriptovalūtu biržām būs jāsedz zaudējumi, kas radušies hakeru uzbrukuma rezultātā

Saskaņā ar Dienvidkorejas finansu regulatoru pieprasījumu, dienvidkorejiešu kriptovalūtu biržām būs jāsedz zaudējumi, kas radušies hakeru uzbrukuma rezultātā, ziņo Yonhap News. Tas nozīmē, ka Dienvidkorejā reģistrētās kriptovalūtu biržas mainīs savus lietošanas noteikumus. 2019.gada janvārī Dienvidkorejā notika 21 kriptovalūtu biržas pārbaude par atbilstību regulatoru drošības prasībām un tikai septiņas kriptovalūtu biržas – Upbit, Bithumb, Gopax, Korbit, Coinone, Hanbitco и Huobi Korea – saņēma pozitīvu regulatoru novērtējumu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!