Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nosaukts datums, kurā notiks pāreja uz Ethereum 2.0 – 2020.gada 3.janvāris

Nosaukts datums, kurā notiks pāreja uz Ethereum 2.0 – 2020.gada 3.janvāris. par to paziņojis Ethereum izstrādātājs Džastins Dreiks, ziņo Trustnodes. Datums nav izraudzīts nejauši, – pēc Džastina Dreika vārdiem tas pieskaņots bitkoina genesis bloka 11-gadei. 2019.gada 30.jūnijā izstrādātājiem jāapstiprina nulles fāzes specifikācijas. Lai palaistu testa tīklu, nepieciešams radīt depozīta kontraktu, lai validatori var ieskaitīt savus līdzekļus. Plānots, ka tas tiks izdarīts Devcon konferencē, kura notiks 2019.gada 8.-10.oktobrim. Tas novērsīs krāpniecības iespēju – viltotus depozītu kontus. Atgādinām, ka Ethereum pāriet uz Proof of Stake algoritmu, tādejādi Ethereum atteiksies no Proof of Work algoritma. Ethereum Foundation jau izdalījusi $19 mlj. tīkla pārejai uz Ethereum 2.0.

Kas ir eth 2.0? Video šeit:

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!