Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV lielākā kriptovalūtu kompānija Coinbase iekļāvusi steiblkoinu DAI izglītības programmā Coinbase Earn

ASV lielākā kriptovalūtu kompānija Coinbase iekļāvusi steiblkoinu DAI izglītības programmā Coinbase Earn.

DAI ir pirmais steiblkoins, kas pievienots programmā Coinbase Earn – tā dod lietotājiem iespēju saņemt  kriptovalūtu par video skatīšanos un testu izpildīšanu saistībā ar dažādiem blockchain protokoliem.

“Coinbase tiecas būt uzticams avots, kuru izmantojot, lietotāji var uzzināt par jaunajām izstrādēm kripto industrijā. Un tagad mēs priecājamies piedāvāt cilvēkiem jaunu iespēju – nopelnīt DAI, uzzinot par to”, – teikts kompānijas blogā.

Pēc kompānijas pārstāvju sacītā – izglītības iniciatīvas ietvaros Coinbase plāno sadalīt $100 milj.  Izpētot informāciju par DAI, ikviens lietotājs var nopelnīt 6 DAI kādu 15-20 minūšu laikā ( 1DAI=1$ ).

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!