Thu. Oct 28th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maksājumu gigants VISA plāno izlaist jaunus blokķēdes finteh-servisus un digitālās VISA kartes darbam ar mobilajiem makiem

Maksājumu gigants VISA plāno izlaist jaunus blokķēdes finteh-servisus un digitālās VISA kartes darbam ar mobilajiem makiem, par to ziņo CoinDesk. Šobrīd notiek aktīvs darbs pie anonsētajiem produktiem sadarbībā ar japāņu aplikāciju izstrādātāju LINE Pay. Sadarbības ietvaros izstrādātie produkti ļaus veikt pārrobežu pārskaitījumus B2B, ,kā arī veikt “transakcijas ar alternatīvām valūtām”.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!