Thu. May 26th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Coinbase pievienojusi savam listingam kriptovalūtu EOS

Kriptovalūtu birža Coinbase pievienojusi savam listingam kriptovalūtu EOS:

Bez tam Coinbase pievienojusi arī U2F (Universal 2nd Factor ) drošības atslēgu atbalstu.

 

Coinbase ziņo, ka kriptovalūta EOS ir pieejama tirdzniecībai un uzglabāšanai lielākajā daļā Coinbase aptverto teritoriju, izņemot Apvienoto Karalisti un Ņujorku.

Paziņojumā arī norādīts, ka norēķiniem ar EOS nav darījumu maksas; taču tiek iekasēta maksa par datora resursu izmantošanu, piemēram, nodoklis par RAM, centrālā procesora vai tīkla joslas platumu izmantošanu. Tīkla lietotāji arī var nopelnīt EOS kriptovalūtu par datora jaudas noslodzi, veicot transakcijas EOS tīklā.

Kriptovalūta EOS ir viena no lielākajām kriptovalūtām, kas nesen tika pievienota Coinbase valūtu sarakstam ar  tirgus kapitalizāciju virs $8 mljrd., kopš 2019.gada februārī tika pievienots kriptovalūta XRP. 2019.gada maija sākumā Coinbase paplašināja arī savu globālo piedāvājumu klāstu, paredzot tirdzniecības atbalstu vairāk nekā 50 jaunām juridikcijām un nodrošinot izglītības programmu ar nelieliem kriptomaksājumiem “Coinbase Earn”, kas ir pieejama vairāk nekā 100 valstīs, arī Latvijas iedzīvotājiem.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!