Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Meklētāja MetaMask paplašinājuma izstrādātāji publicējuši informāciju par lietotāju aktivitāti

Meklētāja MetaMask paplašinājuma izstrādātāji publicējuši informāciju par lietotāju aktivitāti:


 

2019.gada marta sākumā MetaMask palūdza lietotājiem piedalīties pētījumā, sniedzot piekļuvi bāzes datiem, kas fiksējamas darba procesā ar paplašinājumu. 275 000 lietotāju piekrita atbalstīt izstrādātāju ieceri, 104 000 izvēlējās nesniegt nekādus datus. Tādējādi rezultāti tika savākti par 72,6% lietotājiem no visas lietotāju bāzes.

2019.gada no marta līdz maijam ar MetaMask tika izveidoti 89 000 jaunu maku, 53 000 tika importēti. Tomēr tikai 79% gadījumu lietotāji noveda līdz galam jaunu maku izveides procesu. Kā atzīmē izstrādātāji – šis novērojums apstiprina viņu pieņēmumu par to, ka patstāvīgs darbs ar privātām atslēgām dažiem lietotājiem ir pārāk sarežģīts uzdevums. Saskaņā ar iegūtajiem datiem – MetaMask ik nedēļu izmanto 65 500 cilvēku, bet par visu 2019.gada aprīli tas bija 192 000. Ja pievieno informāciju par to lietotāju aktivitāti, kas atteicās piedalīties pētījumā, tad vērtības būs attiecīgi 90 000 un 264 000. Aprēķinot tika ņemti vērā lietotāji, kuri kaut kādā veidā ir mijiedarbojušies ar paplašinājumu. Tie var būt gan tie, kas tikai pārbaudījuši savu maku bilanci, gan arī tie, kas lietojuši decentralizētās lietojumprogrammas.

63% transakciju tika īstenotas Ethereum galvenajā tīklā, bet 71 000 transakciju bija saistītas ar “citiem” tīkliem, “ārpus Ethereum ķēdēm”.

76% transakciju Ethereum galvenajā tīklā bija iniciējušas decentralizētās lietojumprogrammas, pārējos 24% – lietotāji. 18% transakciju bija saistītas ar kriptovalūtām, 12% – ETH nosūtīšanu, 64% – ar citiem mijiedarbības  veidiem.

Ethereum galvenajā tīklā pieprasītākās lietojumprogrammas bija 0x Universe, Cryptokitties, Dice 2 Win, Axie Infinity un Fork Delta. Visu atbalstāmo tīklu kontekstā sadalījums bija šāds: Remix, 0x Universe, Cryptokitties, MyEtherWallet и Fork Delta.

Iegūtie dati liecina par to, ka pastāv pieprasījums pēc dažādu virzienu lietojumprogrammām –  spēlēm, kolekcionēšanas priekšmetiem, biržām un izstrādātāju rīkiem.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!