Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vecākais nChain zinātniskais darbinieks Kreigs Raits noformējis uz sevi autortiesības uz bitkoina whitepaper un izejas kodu

Vecākais nChain zinātniskais darbinieks Kreigs Raits noformējis uz sevi autortiesības uz bitkoina whitepaper un izejas kodu. Par to liecina ieraksts ASV autortiesību birojā. Tas gan neko nenozīmē, jo jebkurš var iesniegt šādu pieteikumu un birojs to reģistrēs, tomēr lai apstrīdētu kreiga raita pieteikumu, jaunajam iesnēdējam būs jāiziet tiesas process un jāpierāda savas pretenzijas uz autorību.

Bezpeļņas organizācijas Coin Center izpilddirektors Džerijs Brito twiterī ierakstīja:

“Lai veiktu autortiesību reģistrāciju, ir nepieciešams iesniegt tikai attiecīgās veidlapas. Autortiesību birojs nepēta iesnieguma pamatotību; tiek veikta tikai reģistrācija. Diemžēl nav oficiāla veida, kā apstrīdēt reģistrāciju. Ja ir konkurējoši pieteikumi, Birojs arī tos visus vienkārši reģistrēs.”

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!