Tue. Sep 26th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Platformas Bakkt bitkoina fjūčeru testēšana tiks uzsākta 2019.gada jūlijā

Bakkt vadītāja Kelli Lefflera savā blogā Medium paziņojusi, ka bitkoinu fjūčeru testēšana tiks uzsākta 2019.gada jūlijā.
Tuvākajā laikā platforma Bakkt strādās ar klientiem, lai līdz jūlijam sagatavotos fjūčeru un kastodiālo servisu testēšanai lietotāju līmenī . Platformā tiks slēgti nākotnes kontrakti ar dienas un mēneša aprēķiniem. Kelli Lefflera uzsver, ka Bakkt tagad cieši sadarbojas ar ASV Preču fjūčeru tirdzniecības komisiju (CFTC) un dara visu, lai atbilstu šī finansu regulatora prasībām.
Intercontinental Exchange (kompānijas, kas atbalsta Bakkt un ir Ņujorkas fondu biržas īpašniece) vietnē publicēti arī divi dokumenti, kuros aprakstītas CFTC prasības bitkoinu fjūčeru listingam.
Šis paziņojums parādījās dažas nedēļas pēc tam, kad kļuva zināms, ka Bakkt sadarbojas ar lielo Amerikas banku BNY Mellon.  Bakkt ir jau iegādājusies kompāniju Digital Asset Custody Company (DACC), kas piedāvā digitālo aktīvu glabāšanas pakalpojumus.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!