Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dienvidkorejas tehnoloģiskais gigants Samsung arī budžeta viedtālruņos integrēs kriptovalūtu maku, kurš šobrīd pieejams tikai Galaxy S10 īpašniekiem

Dienvidkorejas tehnoloģiskais gigants Samsung arī budžeta viedtālruņos integrēs kriptovalūtu maku, kurš šobrīd pieejams tikai Galaxy S10 īpašniekiem, ziņo Business Korea.

Tādējādi kompānija iecerējusi sniegt iespēju izmantot blokķēdes tehnoloģijas vēl lielākam skaitam lietotāju.

“Mēs samazināsim barjeras jaunas pieredzes gūšanai, pakāpeniski paplašinot Galaxy modeļu skaitu, kas atbalsta blokķēdes funkcijas”, – paziņojusi Samsung mārketinga nodaļa.

Kompānija iecerējusi arī tālāk paplašināt drošības un ērtības funkcijas uz blokķēdes bāzes – Samsung vēlas laist klajā mobilo identifikācijas karti uz blokķēdes bāzes ar divu vietējo sakaru operatoru atbalstu: SK Telecom un Korean Telecom.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!