Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Analītiskais serviss CoinGecko prezentējis “uzticamības reitingu” (Trust Score), kurš rāda kriptovolūtu biržu patiesos tirdzniecības apjomus

Analītiskais serviss CoinGecko prezentējis “uzticamības reitingu” (Trust Score), kurš rāda kriptovolūtu biržu patiesos tirdzniecības apjomus.

Reitingi pieejami šeit: https://www.coingecko.com/en/exchanges/

Trust Score metodoloģija paredz kompleksu dažādu paņēmienu izmantošanu, tostarp tīmekļa trafika un orderu žurnālu analīzi (Bid un Ask cenu starpība, ordera apjoma novērtējums, kāds nepieciešams cenas kustībai par 2%), kā arī Bitwise datus par desmit kriptovalūtu biržām.

Biržai Binance normalizētie tirdzniecības apjomi gandrīz atbilst norādītajiem (24h Volume).

Saskaņā ar Trust Score metodiku – pēc noklusējuma tiek attēloti arī analītiskie dati par atsevišķām kriptovalūtām.

“Ja tirdzniecības platforma paziņo par augstu kopējo tirdzniecības apjomu, un tātad atrodas biržu topā pēc šī kritērija, mēs sagaidām, ka tajā ir liels skaits lietotāju, – atzīmē CoinGecko līdzdibinātājs Bobbi Ongs. – Tomēr pētījumu rezultāti, izmantojot rīkus SimilarWeb, parādīja, ka patiesībā daudzām biržām ar augstiem apjomiem ir ļoti mazs apmeklētāju skaits”.

CoinGecko tuvākajos mēnešos plāno uzlabot Trust Score, pievienojot papildu analīzes rīkus –  tirdzniecības vēsturu, auksto un karsto maku, kiberdrošības sistēmu, sociālo mediju datu analīzi, kā arī API kvalitātes novērtējumu.

“Izmantojot Trust Score, algoritms piešķir prioritāti biržām ar šauru spredu un ievērojamu tirgus dziļumu, un nevis paziņotajiem tirdzniecības apjomiem”, – CoinGecko līdzdibinātājs Bobbi Ongs.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!