Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2018.gadā kriptovalūtu hedžfondi vidēji cietuši zaudējumus 46% apmērā, raksta Financial Times

2018.gadā kriptovalūtu hedžfondi vidēji cietuši zaudējumus 46% apmērā, raksta Financial Times ar atsauci uz auditoru kompānijas PricewaterhouseCoopers (PwC) un Elwood atskaiti. Neskatoties uz to, vairums hedžfondu ir izdevies pārdzīvot “kriptoziemu”. No 150 fondiem, kuri orientēti uz kriptovalūtām, tikai desmit operē ar summām, kuras lielākas par $10 mlj. Divi lielākie spēlētāji šajā finansu segmentā ir Рantera Capital un Polychain Capital. Polychain Capital finansē riska kapitāla firmas Sequoia Capital un Andreessen Horowitz, kuras partneris Andreessens Horovitcs ir viens no lielākajiem riska kapitāla finansētājiem Silīcijā ielejā ASV. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!