Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas ATOM īpašnieki kriptovalūtu biržā Poloniex varēs automātiski pelnīt atlīdzību no stekinga

Kriptovalūtas ATOM īpašnieki kriptovalūtu biržā Poloniex varēs automātiski pelnīt atlīdzību no stekinga. Stekings ir pasīvā ienākuma gūšana no kriptovalūtas, kura izmanto  Proof of Stake mehānismu konsensusa radīšanai jeb to var nosaukt par mainingu bez aparatūras. Princips ir līdzīgs kā akciju pirkšanas gadījumā dividenšu saņemšana vai depozīta procentu saņemšana no naudas ieguldījuma bankā. Kriptovalūta atrodas ar tīklu sinhronizētā makā un īpašnieks pelna atkarībā no tā, cik liels daudzums kriptovalūtas atrodas makā. Metodei ir gan savi plusi gan mīnusi. Plusi – nav nepieciešama dārga maininga aparatūra. Mīnusi – kriptovalūta faktiski tiek izņemta no apgrozības un tas neveicina tās vērtības un lietojamības pieaugumu. Poloniex plāno jauno funkcionalitāti pievienot 2019.gada vasarā. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!