Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Facebook atjaunojis savu reklāmas politiku blokķēdes jomā

Facebook atjaunojis savu reklāmas politiku blokķēdes jomā – tagad lietotāji varēs publicēt informāciju par blokķēdes risinājumiem un informāciju par nozares notikumiem bez iepriekšējas saskaņošanas ar sociālo tīklu. Tomēr spēkā paliek aizliegums pilnīgs reklāmas aizliegums sākotnējiem monētu piedāvājumiem (ICO), binārajām opcijām un cenu starpības līgumiem (CFD).

2018. gada sākumā Facebook un Instagram  aizliedza kriptovalūtu un ICO reklāmu. Savukārt 2018.gada jūnijā ierobežojums tika nedaudz atvieglots – sociālais tīkls atļāva izvietot ar kriptovalūtām saistītu saturu, kuru reklāmdevēji bija iepriekš apstiprinājuši.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!