Fri. Oct 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance paziņojusi par 7000 BTC vai $40.5 mlj. zaudēšanu hakeru uzbrukuma dēļ

Kriptovalūtu birža Binance paziņojusi par 7000 BTC vai $40.5 mlj. zaudēšanu hakeru uzbrukuma dēļ.

Saskaņā ar kriptovalūtu biržas Binance sniegto informāciju izmantotas dažādas metodes, lai iekļūtu sistēmā, tai skaitā vīrusi un pikšķerēšanas uzbrukumi. Tas galu galā ļāvis piekļūt bitkoina makam, kur glabājās aptuveni 2 procenti no Binance kopējiem kriptovalūtas aktīviem.

Hakeri bijuši pacietīgi gaidīt un ieguvuši piekļuvi vairākiem kontiem pirms bitkoinu izņemšanas.

«Ir žēl, ka mēs nevarējām bloķēt šo izņemšanu pirms tā tika izpildīta. Pēc izņemšanas mūsu sistēma raidīja trauksmes signālus,» skaidro Binance vadītājs.

Binance vadītājs Čanpengs Džao atzinis: «Pēdējo 29 stundu laikā es neesmu daudz gulējis. Ja jāsaka godīgi, es nejūtos labi… Šī nav labākā diena.» Viņš arī akcentējis, ka šobrīd notiek aktīvs darbs biržas drošības sistēmas uzlabošanai, lai novērstu šādus uzbrukumus nākotnē.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!