Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Greenwich Associates pētījums – 22% institucionālo investoru pieder digitālie aktīvi

Pēc finansu konglomerāta Fidelity Investments pasūtījuma Greenwich Associates veiktā pētījuma rezultāti parāda, ka 47% institucionālo investoru redz priekšrocības digitālo aktīvu iekļaušanā savā investīciju portfelī, bet 22% tie jau pieder, ziņo MarketWatch. Aptaujā, kas notika no 2018.gada 26.novembra līdz 2019.gada 8.februārim piedalījās vairāk kā 440 institucionālo investoru no ASV, tai skaitā pensiju fondi, ģimeņu aktīvu pārvaldību firmas, kriptovalūtu un hedžfondi. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!