Fri. Jul 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitcoin Core izstrādātāji 2019.gada 2.maijā paziņojuši par Bitcoin Core 0.18.0 iznākšanu

Bitcoin Core izstrādātāji paziņojuši par Bitcoin Core 0.18.0 iznākšanu:

Dotā relīze iznākusi ar aparātu maku atbalstu, kas ļaus pilno nodu operatoriem mijiedarboties ar aparātu makiem, tai skaitā Ledger и Trezor. Šobrīd mijiedarbība starp Bitcoin Core pilnajām nodām un aparātu makiem notiek ar komandu palīdzību, bet nākotnē izstrādātāji plāno interfeisu padarīt daudz draudzīgāku, – lai darboties varētu arī neprofesionāļi. Papildus ieviests tāds instruments kā bitcoin-wallet, kas ļauj vienkāršāk izveidot bitcoin-maku, kā arī ieviesti citi jaunumi, tai skaitā transakciju komisijas izmaiņu iespēja.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!