Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīnas maininga kompānija Bitmain sākusi savas jaunās ierīces Bitmain Antminer T17 tirdzniecību

Ķīnas maininga kompānija Bitmain sākusi savas jaunās ierīces Bitmain Antminer T17 tirdzniecību. Kompānija to pavēstījusi savā blogā. Bitmain T17 ir budžeta klasei visvairāk atbilstošais septiņpadsmitās līnijas modelis un izmaksās aptuveni $1270. Salīdzinājumam – S17 maksā apmēram $2000 , atkarībā no mainera konfigurācijas. Sērijas S17 maineri pasūtīšanai Bitmain vietnē šobrīd nav pieejami.

 

T17, tāpat kā S17, izmantot 7 nm otrās paaudzes čipu un tas paredzēts kriptovalūtu ieguvei ar algoritmu SHA256 – tātad kriptovalūtām Bitcoin un Bitcoin Cash.

Ierīce jauda ir  40 TH/s  hashrate apmērā un tās energoefektivitāte ir 55 J/TH. Bitmain savā blogā apgalvo, ka stabilitātes un produktivitātes kontekstā T17 var lepoties ar tādām pašām priekšrocībām, kā S17.

“Antminer T17 izmanto divu cauruļu siltuma novadīšanas tehnoloģiju. Distance starp gaisa ieplūdi un izplūdi tika samazināta par 50%, kas labvēlīgi ietekmēs mainera ilgtermiņa darbspēju un samazinās apkopes izmaksas lietotājam”, – raksta Bitmain.

Paredzamais tagad nopirkto ierīču piegādes datums – 2019. gada 5. – 20. maijs.

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!