Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

eToro blokķēdes nodaļa palaidusi regulējamu kriptovalūtu biržu eToroX

eToro blokķēdes nodaļa palaidusi regulējamu kriptovalūtu biržu eToroX ar Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple, Litecoin un DASH, kā arī dažādu steiblkoinu atbalstu – ASV dolārs (USDEX), japāņu jēna (JPYX), ķīniešu juaņas (CNYX), krievu rublis (RUBX), kanādiešu dolārs (CADX), šveiciešu franks (CHFX), britu stērliņu mārciņas (GBPX), jaunzēlandiešu dolārs (NZDX)  un austrāliešu dolārs (AUDX). Birža atradīsies Gibraltārā un tās darbība atbildīs Gibraltāras likumdošanai:


 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!