Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža KuCoin anonsējusi iespēju verificētiem lietotājiem izmantot īpašu servisu un paziņojusi par decentralizētās biržas palaišanu tuvākajā laikā

Kriptovalūtu birža KuCoin anonsējusi iespēju verificētiem lietotājiem izmantot īpašu servisu un paziņojusi par decentralizētās biržas palaišanu tuvākajā laikā:

To realizēt biržai izdevies pateicoties sadarbībai ar jaunuzņēmumu Arwen, kas nodrošina centralizēto biržu klientiem iespēju kontrolēt savas privātās atslēgas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!