Tue. Oct 26th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Japānas banka Resona no 2019.gada 13.maija atteiksies no aplikācijas Money Tap izmantošanas, kas balstīta uz Ripple risinājumu

Japānas banka Resona no 2019.gada 13.maija atteiksies no aplikācijas Money Tap izmantošanas, kas balstīta uz Ripple risinājumu. Banka pagaidām nav komentējusi savu lēmumu. Money Tap radīšanā bija iesaistītas arī japāņu bankas SBI Sumishin Net Bank un Suruga Bank. 2018.gada oktobrī palaistā aplikācija ļāva klientiem veikt savstarpējos maksājumus , izmantojot biometrisko identifikāciju, nosūtot naudu ar mobilā tālruņa palīdzību. Tā kā produkta pamatā bija Ripple xCurrent tehnoloģija, transakcijas tika apstrādātas momentāni un bija absolūti drošas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!