Mon. Aug 8th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņa ar ASV Vērtspapīru un biržu komisijas ( SEC ) datiem lielākā kriptovalūtu aktīvu fonda Polychain Capital aktīvu vērtība pusgada laikā samazinājusies par trešdaļu

Bloomberg aģentūras foto

Saskaņa ar ASV Vērtspapīru un biržu komisijas ( SEC ) datiem lielākā kriptovalūtu aktīvu fonda Polychain Capital aktīvu vērtība pusgada laikā samazinājusies par trešdaļu. Aktīvu vērtība 2019.gada martā sastādīja $591,5 mlj. jeb par $376,3 mlj. mazāk kā Polychain Capital 2018.gada augusta atskaitēs.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!