Thu. Jul 18th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pasaulē piektā lielākā un Japānas lielākā banka Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) paziņojusi par sava steiblkoina izlaišanu

Pasaulē piektā lielākā un Japānas lielākā banka Mitsubishi UFJ Financial Group (MUFG) paziņojusi par sava steiblkoina izlaišanu, ziņo Cointelegraph.

Kriptovalūta tiks piesaistīta Japānas jenai attiecībā 1:1 .  Izstrādātāji galveno uzsvaru likuši uz kriptovalūtas praktisko izmantošanu un tās funkcionalitāti – lietotāji jēnas pret kriptovalūtu MUFG  varēs mainīt ar bankas izstrādātas aplikācijas palīdzību.
Jaunās kriptovalūta testēta 1500 bankas darbinieku vidū un guvusi piekrišanu no darbinieku puses. Banka plāno piedāvāt kriptovalūtu testēšanai 100 000 kontu īpašniekiem jau 2019.gadā.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!