Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

105 pasaules tehnoloģiskās kompānijas dibinājušas Starptautisko blokķēdes pielietošanas organizāciju ( INATBA )

105 pasaules tehnoloģiskās kompānijas dibinājušas Starptautisko blokķēdes pielietošanas organizāciju ( INATBA ), DLT-tehnoloģiju lobijam Eiropas Savienības teritorijā. Kompāniju lokā ir tādi IT milži kā SWIFT, IBM, Ripple, Consensys AG, Accenture, Deutsche Telekom u.c. Pilnu kompāniju sarakstu atradīsiet preses relīzē.

INATBA mērķis ir apvienot nozares jaunizveidotos uzņēmumus, mazos un vidējos uzņēmumus (MVU), regulatorus un standartu izstrādes darba grupas, lai panāktu blokķēdes un dalīto virsgrāmatu tehnoloģiju (DLT) plašu pielietojumu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!