Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

South China Morning Post ziņo par Bitmain plāniem izlaist jaunos ASIC mainerus 2019.gada beigās, BITMAIN atbild ar tvītu – tas būs 9.aprīlis

South China Morning Post ziņo par Bitmain plāniem izlaist jaunos ASIC mainerus 2019.gada beigās, pirms 2020.gadā paredzētās bitkoina atlīdzības samazināšanās par mainingu. Pēc kompānijas pārstāvju vārdiem, iekārtas Antminer S17 un Antminer T17 būs apgādātas ar 7-nm čipiem, kur pēdējie ir par 30% efektīvāki par šobrīd lietotajiem. Kompānija cer, ka pieprasījums būs liels, līdzīgi kā tas notika ar Antminer S9 un Antminer T9 2016.gadā.

Pats Bitmain tikko paziņoja, ka tas notiks 2019.gada 9.aprīlī:


 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!