Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blokķēdes jaunuzņēmums Trustology palaidis kriptovalūtu glabātuvi Ethereum

Blokķēdes jaunuzņēmums Trustology, kuru dibinājuši banku BNY Mellon, RBS un Barclays darbinieki, palaidis kriptovalūtu glabātuvi Ethereum. TrustVault sastāv no aparātu moduļiem, kuri izvietoti aizsargātos datu centros un iOS aplikācijas, kas ļauj operēt ar digitālajiem aktīviem. Nākotnē uzņēmums plāno pievienot bitkoina un kriptovalūtu uz Ethereum ERC-20 bāzes atbalstu. Trustology nesen piesaistīja $8 mlj investīcijas no ConsenSys un Two Sigma Ventures.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!