Fri. Aug 12th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

BitTorrent izstrādātāji palaiduši strīminga servisu BitTorrent Live

BitTorrent izstrādātāji palaiduši strīminga servisu BitTorrent Live. Kā tiek ziņots kompānijas blogā, BitTorrent Live ļaus rādīt dzīvās translācijas, “apvienojot ļaudis ar kopējām interesēm”. Servisā tiks nodrošināta iespēja norēķināties ar kriptovalūtu BTT.

Sākotnēji lietotājiem tiks sniegta iespēja interešu kontenta meklēšana un mijiedarbošanās ar viņiem iepatikušos translāciju organizatoriem. Laika gaitā platformā privātuma uzlabošanas nolūkā tiks integrēta blokķēdē un pēc tam realizēti maksājumi ar kriptovalūtu BTT.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!