Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Institucionālajiem investoriem domātā platforma Caspian uzsākusi tirdzniecību ar Bitkoina un Ethereum kriptovalūtu derivatīviem

Institucionālajiem investoriem domātā platforma Caspian uzsākusi tirdzniecību ar kriptovalūtu derivatīviem:


Platformas lietotājiem kļuvusi pieejama tirdzniecība ar Bitkoina un Ethereum fjūčeriem un opcioniem ar plecu 100X. Atgādinām, ka pleca izmantošana kriptovalūtu tirdzniecībā šobrīd ir ļoti riskants pasākums, lai neteiktu vēl skarbāk – gandrīz 100% iespēja zaudēt savu ieguldīto naudu dažu dienu laikā, jo kriptovalūtu tirgus ir šodienas Mežonīgie Rietumi, kur mazos investorus ar 100X pleciem lielie pistoļvīri gaida ar lielu nepacietību un smaidu uz lūpām.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!