Thu. Nov 30th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Sešas starptautiskas bankas plāno izlaist savus steiblkoinus uz fiata valūtu bāzes izmantojot IBM blokķēdes sistēmu World Wire

Sešas starptautiskas bankas plāno izlaist savus steiblkoinus uz fiata valūtu bāzes izmantojot IBM blokķēdes sistēmu World Wire. Par to ziņo Cheddar.

Starp bankām, kurass plāno radīt savus steiblkoinus,  ir Banco Bradesco,  Bank Busan,kā arī Rizal Commercial Banking Corporation. Pārējās bankas pagaidām nav zināmas, tomēr  – saskaņā ar IBM blokķēdes novirziena vadītāja Džessa Lunda sacīto – daži no tiem grasās emitēt steiblkoinus uz Indonēzijas rūpijas un eiro bāzes.

IBM un Stellar izstrādātā platforma Blockchain World Wire (BWW) tika aktivizēta pagājušajā gadā. Tā atļauj bankām reālā laikā īstenot pārrobežu maksājumus. Pašreiz Blockchain World Wire ir pievienojušās 44 finanšu iestādes.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!