Sun. May 22nd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV fondu birža Cboe Futures Exchange (CFE) 2019.gada 14.martā paziņojusi, ka no marta vairs nepievienos savam piedāvājumam bitkoina fjūčerus

ASV fondu birža Cboe Futures Exchange (CFE) 2019.gada 14.martā paziņojusi, ka no marta vairs nepievienos savam piedāvājumam bitkoina fjūčerus. Kā apgalvo kompānija, tai nepieciešams saprast savu pieeju kriptovalūtu ekosistēmai. Tas darīts zināms vēstulē investoriem, kuru saņēmuši ASV fondu biržas Cboe Futures Exchange (CFE) klienti.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!