Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blokķēdes platforma SingularityNET un Ķīnas apdrošināšanas kompānija Ping An sadarbosies Mākslīgā intelekta jomā un palaidīs vairākas kopējas iniciatīvas

Blokķēdes platforma SingularityNET un Ķīnas apdrošināšanas kompānija Ping An sadarbosies Mākslīgā intelekta jomā un palaidīs vairākas kopējas iniciatīvas. Par to tiek ziņots projekta blogā.

Ping An ir lielākā pasaules apdrošināšanas korporācija un 2018.gada janvārī kompānijas kapitalizācija sasniedza $217 mlrd. Ping An akcijas kotējas Honkongas fondu biržā un ir iekļautas 50 lielāko biržas kompāniju indeksā – Hang Seng Index. 2017.gada nogalē SingularityNET piesaistīja $32.8 mlj. Ico kampaņā un tās kriptovalūta SingularityNET (AGI) iekļauta kriptovalūtas biržas Binance listingā.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!